НОВИНИ

13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: враження Надії Сокольчук

На Троєщину прибуло мистецтво: картини та фотографії з відомих музеїв та галерей світу показують розвиток моди за 100 років — від 20-х минулого століття до сьогодення. Яка мода назавжди лишилася у минулому та чому джинси, портфелі та квітчасті сукні стали вічною класикою? Як яскраво розповісти про моду дітям та чому потрібно це робити? Інтернет-журнал «Weekend.today» завітав на виставку та дізнався, чому ТРЦ перетворюється у галерею та розповідає про мистецтво та моду.

Своїми враженнями з виданням поділилася Надія Сокольчук, керівниця гуртка «Образотворче мистецтво» освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району. 

— Завжди приємно бувати у «РайON», бо це не тільки місце споживання матеріального, тут є простір для культури та мистецтва. У наш час торгові центри поступово стають центром життя — сюди приходять за покупками, розвагами, їжею. Коли дитина отримує тут виставку як розвагу та спосіб дізнатися щось нове, це точно запам'ятовується. Тим більше це відбувається біля твого двору, на твоєму масиві, безкоштовно та яскраво візуалізовано.

Зробити мистецтво таким доступним для кожного — це ідея, яка заслуговує на повагу. Розповідати дітям про мистецтво необхідно, бо у них є і потреба, і інтерес. Причому, чим молодші діти, тим легше виховати у них звичку до їжі духовної. А ця виставка дає дорослим можливість ще й поспілкуватися з дітьми. Наприклад, запропонувати «знайди капелюшки різних років, давай подумаємо, чим вони відрізняються?»

Певна, що кожен знайде тут щось цікаве для себе, бо є стенди, присвячені одягу, сумкам і навіть іграшкам. Лінія часу на центральному стенді — інструмент, за допомогою якого можна провести інтерактивну гру з дітьми. Також маю надію, що глядачі побачать виставку, зацікавляться і підуть далі — у музей, бібліотеку чи інтернет, аби детальніше роздивитися, більше дізнатися про якийсь період, стиль чи елемент.

Більше інтерв'ю і вражень про виставку читайте на сайті ТРЦ «РайON», в мережах інстаграм та фейсбук.

Актуальний хештег проекту: #ArtFashion_rayon

Джерело: https://projects.weekend.today/rayon_artfashion
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!