НОВИНИ
13 цитат про виставку у ТРЦ «РайON»: Марія Богомозюк, продавчиня-консультантка в URBAN PLANET
Один із стендів виставки «ArtFashion: від 20-х до 20-х», яка триває у ТРЦ «РайON», присвячений історії головних уборів. Сучасні тренди на ньому відображають світлини бренду Urban Planet. Чим особливі нинішні головні убори, розповіла продавчиня-консультантка магазину Марія Богомозюк.
— А ви знаєте, що таке тракери, снепбекі і пятипанелькі? Це фасони модних кепок. А вмієте їх розрізняти? Наприклад, в кепках-тракерах ззаду вставлена сітка, тому що ці моделі розраховані на спекотну погоду. У прохолодний сезон українці частіше вибирають снепбекі.
Круто, що ми маємо можливість представити актуальні модні кепки на виставці поряд із котелком Чарлі Чапліна та іншими капелюхами, модними у різні часи. Такого у нашому ТРЦ точно ще не було.
А ви вже завітали на виставку в ТРЦ «РайON»? Як вам? Поділіться своїми враженнями у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/rayon.com.ua/
https://www.instagram.com/trc_rayon/
Чекайте ще більше інтерв’ю та вражень про виставку на сайті ТРЦ «РайON».
Актуальний хештег проекту: #ArtFashion_rayon
Джерело: інтернет-журнал «Вікенд»