НОВИНИ

Як дует TamerlanAlena складає свій дрімбук

На Дні народження ТРЦ "РайON" гості по-особливому тепло зустріли сімейний дует TamerlanAlena. Святковий концерт в торговельно-розважальному центрі надихнув жителів Троєщини провести час усією родиною, послухати приголомшливий і запальний виступ, поспілкуватися із зірковою парою, сфотографуватися і отримати автограф.

"Ми часто буваємо на Троєщині, адже навпроти ТРЦ знаходиться наша студія звукозапису. Це компактний і комфортний район, доброзичливі люди і, що найприємніше, багато дітей. А це найголовніше в житті. Ми теж хочемо, щоб в нашій сім'ї було багато дітей. На власному досвіді знаю, що усі мрії збуваються. Адже я з дитинства мріяла стати співачкою, мріяла, щоб у мене була міцна сім'я, чоловік, діти. І тепер я просто насолоджуюся, що поряд зі мною мої кохані", - розповідає співачка Олена Омаргалієва.

До речі, Alena і Tamerlan на Новий рік створюють свої дрімбуки, а потім викреслюють за списком те, що вже зроблено, реалізовано або відбулося. "Ми любимо планувати, мріяти, складати список справ на рік. Дрімбук - це гарна вправа, і, до того ж, це працює", - доповнює Tamerlan.

Інтерв'ю з дуетом TamerlanAlena перед святковим концертом в ТРЦ "РайON" вийшло дуже дружнім, зірки легко і відкрито розповідали про особисте і надихали на позитивні емоції. Тому їх пісні, музику, енергію і драйв так легко і радісно сприйняла уся Троєщина.

Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!