НОВИНИ

5 навичок високоефективних дітей на Cool School в ТРЦ «РайON»

Особистість кожної дитини – це цілий світ, зі своїми мріями, ідеями і рисами характеру. Дорослим часом буває складно достукатися, переконати або просто зрозуміти свого малюка. І для цього є причини – різниця у віці, приналежність до різних генерацій і психотипів. Але, незважаючи на всі бар'єри у відносинах, дорослі можуть ділитися своїм досвідом і знаннями, щоб дітям було цікаво пізнавати реальність. Саме захопливо і в ігровій формі на майстер-класі Cool School в ТРЦ «РайON» діти набували нових компетенцій, щоб бути впевненими у своїх силах, успішними та ефективними.
«Протягом всього проекту Cool School в ТРЦ «РайON» ми прагнули розвивати у дітей креативне мислення та навички легкої соціалізації з однолітками. А на останньому майстер-класі ми зробили те, що зазвичай роблять дорослі – склали карту бажань на літо і провели відео-інтерв'ю на камеру. Наслідували дві мети – навчити дітей ефективно планувати свій час, а також висловлювати свої думки і не бояться камери. Це саме ті компетенції, які дуже важливі у дорослому житті. І їх потрібно розвивати і напрацьовувати з дитинства», - впевнена Олена Обухівська, PR менеджер ТРЦ «РайON».
5    навичок високоефективних дітей на просторі Cool School в ТРЦ «РайON»:
1.    Креативне мислення. На кожному майстер-класі діти створювали свою газету, карту бажань, виріб або писали казку про себе і друзів. І в кожному випадку вони реалізовували особисті задуми та ідеї, без шаблонів і стереотипів – а так, як їм більше подобалося. Вільно, в приємній обстановці, де кожен має абсолютне право висловити свою думку.
2.    Соціалізація. Мабуть, це одна з найголовніших компетенцій сучасного світу. Коли багато процесів вже виконують комп'ютери і боти, саме вміння домовлятися і комунікувати є головною перевагою людини. Соціалізація поєднує в собі багато аспектів – думати, орієнтуватися в інформації, поважати і слухати інших, не боятися висловлювати свої думки. Саме на майстер-класах в Cool School в ТРЦ «РайON» батьки мали гарну нагоду поспостерігати за своїми дітьми і підказати, що можна поліпшити, щоб упевнено почуватися в товаристві.
3.    Планування часу. Час, як відомо, найбільш дорогий і не поновлюваний ресурс. Тому вмінню використовувати його правильно і з користю для здоров'я, розвитку і задоволення – треба вчитися. І не витрачати час на непотрібне, а краще соціалізуватися, мислити креативно, пізнавати нове і отримувати задоволення. «Карта бажань» - це один з елементів ефективно планувати час.  
4.     Публічні виступи та інтерв'ю. Особливо актуально для школи, коли необхідно впевнено відповідати біля дошки на запитання вчителів. Тому на Cool School в ТРЦ «РайON» діти брали участь в імпровізованому інтерв'ю. Тренувалися висловлювати свої думки вголос і відпрацьовувати навички «питань-відповідей» і презентації. 
5.    Самооцінка. Мабуть, це одне з найскладніших завдань для покоління Z. І дорослим потрібно допомогти дітям правильно оцінити свої сили, як в SWOT-аналізі. І порадити їм, як розвивати таланти, вдосконалюватися і працювати над собою.  
На дитячому соціальному просторі Cool School в ТРЦ «РайON» діти здобували нові знання і компетенції. Бо це проект, у якому було трохи школи і освіти, трохи телебачення, трохи редакції газети, трохи інших важливих суспільних установ. І діти розкривалися, щоб пізнавати нове – для розвитку і саморозвитку. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!