НОВИНИ

01.10 2018

Третя частина осінньої кампанії Reserved I Can Boogie

Дуже чуттєвий фінал, який закриває серію фільмів, знятих для Reserved режисером Гордоном фон Штайнером. «Randez-vous» (Рандеву) уповільнює темп, щоб дати дорогу абсолютно новій інтерпретації пісні. На цей раз ми почуємо пісню «Boogie» у виконанні однієї із зірок кампанії - Іоанни Куліг (Joanna Kulig). Її супроводжує тільки фортепіано в ембієнт, джазовому стилі. Французька зірка Жанна Дамас (Jeanne Damas) в цей раз представлена, як слухач.

Читати далі
27.09 2018

Граттаж на Cool School в ТРЦ «РайON»

Граттаж з французької означає дряпати. Для людей мистецтва - це термін, що позначає спосіб виконання малюнка шляхом продряпування пером або гострим інструментом. Як створювати граттаж-картини – учасникам Cool School в ТРЦ «РайON» продемонструє Дар'я Демчук-Маригіна, педагог-організатор спеціалізованої школи № 207. Тематика – космос, зірки, галактики.

Читати далі
26.09 2018

Створюємо закладки-орігамі та вчимося говорити мовою підлітків

Як зробити з аркуша паперу корисну річ та проявити свої творчі здібності? Де знайти час на спілкування з дитиною та чим можна зайнятися? На що потрібно звертати увагу батькам підлітків та як бути цікавим для своєї дитини? Вікторія Муха, викладачка математики спеціалізованої школи №207 Деснянського району, в рамках проекту Cool School! І ніякого навчання в ТРЦ «РайON» провела майстер-клас зі створення закладки у техніці орігамі та розповідала про сучасних підлітків.

Читати далі
21.09 2018

Нова колекція в магазині Helen-A

Щоб кожен день осіні був особливим - обирайте стильні та вишукані образи із нової колекції українського бренду Helen-A! ЧЕКАЄМО ВАС!

Читати далі
21.09 2018

Cool School, орігамі, закладки

22 вересня учасники Cool School разом з викладачем будуть створювати закладки для підручників і книжок, використовуючи техніку орігамі. Проведе майстер-клас – Вікторія Муха, вчителька математики спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови. 

Читати далі
19.09 2018

Іоанна Куліг і Жанна Дамас повертаються у другій частині кампанії Reserved

На цей раз кампанія I Can Boogie переносить нас в саме серце Варшави. Дівчата переносять нас у новий сезон - і ми спостерігаємо чуттєвий, невербальний діалог між польською та французькою зірками.

Читати далі
19.09 2018

Браслет з паракорду: плетемо і виховуємо патріотизм

Як браслет з паракорду може допомогти вижити в екстремальній ситуації і полюбити країну? Як розвивати в дітях патріотизм і навіщо це робити? Каріна Драган, студентка і волонтерка, провела в ТРЦ РайON в рамках проекту Cool school майстер-клас з плетіння патріотичних браслетів з паракорду і поділилася своїми думками про те, що таке любов до своєї країни і як її виховати.

Читати далі
19.09 2018

ПРОЯВ ЖІНОЧНОСТІ В НОВІЙ КАМПАНІЇ MOHITO ОСІНЬ-ЗИМА 18/19

Восени цього року MOHITO бере нас на прогулянку по місту, в якій найновіші тенденції змішуються і переплітаються з невимушеною класикою і традиціями. Цей контекст був закладений в основу створення колекції, яка дозволяє кожній жінці знайти наряд, в якому вона буде відчувати силу жіночності.

Читати далі
14.09 2018

Сирне королівство в ТРЦ «РайON»

У ТРЦ «РайON» відкрилася крамниця елітних продуктів харчування «Сирне королівство». На площі 30 кв. м. представлені сири, соуси, вино, подарункові набори та аксесуари.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!