НОВИНИ

«ТРЦ« РайON »запрошує відсвяткувати разом своє 5-річчя!

26 серпня ТРЦ «РайON» весело і бурхливо відзначить своє 5-річчя. До Дня Народження ми підготували не лише насичену концертну програму, подарунки спільно з партнером акції, популярною радіостанцією NRJ, а й День Знижок до 70% в усіх магазинах і ресторанах ТРЦ.

Найактивніших покупців чекає можливість виграти подорож на двох до Єгипту від туристичного аентства Join Up, а також Iphone 7 та 2 смартфона Xiaomi від магазину Алло.

Цим жарким серпневим днем ви будете занурені в «потоки ветра» разом з нашим хедлайнерами -R'n'B дуетом «Тамерлан и Алена», поспілкуєтесь з ефірними ведучими Яною Мануйловою і MamaRika, а також зможете взяти участь в конкурсах. Протягом усього свята прокачають нашу тусівку запальні DJ-сети від DJ Сані Димова і молодих київських DJ-їв. Свято в ТРЦ «РайON» розпочнеться о 10:00 Днем Знижок до 70%. Також підготуйте привітання, адже на святі буде вести прямі youtube трансляції наш найвеселіший інтернет-влоггер, КВН-щик Сергій Усик, беріть участь в конкурсі у соцмережах і виграйте великий і смачний іменинний торт від ТРЦ «РайON».

Станьте частиною життя району разом з нами! Приходьте весело провести час , отримати величезний заряд позитиву і звичайно, ловіть знижки!

До зустрічі 26 серпня! На День Народження ТРЦ «РайON» запрошені всі!

Офіційні правила акції: http://rayon.com.ua/ru/news/rajon-oficijni-pravila-akcii-vigravaj-smartfon-ta-podoroz-do-mora

Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!