НОВИНИ

20.02 2018

Гіпсові фігурки тварин та чарівних істот: робимо разом з дітьми

Як створити гіпсову мушлю чи блискуче серце разом з дитиною, чому для творчих занять треба спочатку завітати у будівельний супермаркет або навіть на ринок, як допомогти учням подолати страх перед чистим аркушем? Лідія Окушко, викладач освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району в рамках проекту «Cool school! І ніякого навчання» в ТРЦ РайON провела майстер-клас з розфарбовування гіпсових фігурок тваринок та чарівних істот та розповіла про свої секрети занять з дітьми.

Читати далі
15.02 2018

Кольоровий майстер-клас на просторі Cool School в ТРЦ «РайON»

17 лютого новий творчий майстер-клас проведе Лідія Окушко, викладач освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району. Разом із юним поколінням Z на просторі Cool School в ТРЦ «РайON» будуть розмальовувати гіпсові фігурки тварин та чарівних істот.

Читати далі
13.02 2018

Робимо валентинку разом з дітьми

Як діти ставляться до Дня святого Валентина та яку валентинку разом з ними можна зробити? З чим дітям подобається працювати, а з чим — не дуже? Ірина Отчич, вихователь ДНЗ №534 в рамках проекта «Cool school! І ніякого навчання» в ТРЦ РайON провела майстер-клас з виготовлення листівки до Дня закоханих та розповіла, як дізнатися, чи готова дитина до школи і ким хочуть бути сучасні діти.

Читати далі
12.02 2018

Дзеркало з компліментами в ТРЦ «РайON»

Любите дивитися на себе в дзеркалі? Слухати компліменти? Тоді дзеркало з компліментами в ТРЦ "РайON" - це відмінна пропозиція, щоб провести День Святого Валентина разом з коханою людиною.

Читати далі
08.02 2018

Прем’єри та новини від кінотеатру Boomer

Прем'єри 8.02: "П'ятдесят відтінків свободи" "Ліно" Сламбер: Лабіринти сну" "Я, Тоня"

Читати далі
08.02 2018

Кохання у віртуальній реальності в ТРЦ "РайON"

З 10 до 24 лютого в ТРЦ "РайON" проходить спеціальна акція з розіграшем двох ігрових наборів для віртуальної реальності. Правила участі - прості. Необхідно зробити купівлю на суму від 500 грн., і зареєструвати чеки на інфостійці. Фінал акції відбудеться 24 лютого і буде визначено переможця.

Читати далі
08.02 2018

Офіційні правила акції "Роби покупки-отримуй подарунки"

1.    Організатор Акції  o    Організатором Акції на замовлення ТРЦ «РайON» є ПрАТ «Агентство «Інфокон». Місцезнаходження Виконавця: 01001, м. Київ вул. Хрещатик, 46. 2.    Мета проведення Акції  o    Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРЦ «РайON» та партнеру Акції — магазину «АЛЛО».  

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!