НОВИНИ

22.11 2017

Осінні пейзажі та зимові листівки: використовуємо монотипію

Юлія Шапошнікова, викладачка малювання у дитячому садку , в ТРЦ РайON в рамках проекту «Cool school! І ніякого навчання» розповіла про незвичну техніку — монотипію, за допомогою якої можна створити незвичайні осінні пейзажі або вітальні листівки до Нового року, а також про те, як за малюнками можна визначити характер дитини.

Читати далі
21.11 2017

НОВІ ДЖЕМПЕРИ ВІД CONTE

ВІДТІНКИ СІРОГО, ВИШУКАНИЙ БЛИСК І ЕФЕКТНИЙ НУАР.  Чорному, сірому та синьому кольорам співають оди культові дизайнери зі всього світу. А милі дами давно зрозуміли, що темні відтінки не тільки додають стрункості, а й підкреслюють природну яскравість жінки, слугують прекрасним фоном для одягу та аксесуарів більш яскравих кольорів. Сьогодні сірий, чорний, синій - це вишуканість, елегантність та витонченість. А хто каже, що одяг темних тонів - це нудно і заурядно, нехай зверне увагу на нові джемпери Conte. Димковий, відтінок мокрого асфальту, колір нічного неба, а ще переливи люрексу, декор із екошкіри... Але про все по порядку.    

Читати далі
21.11 2017

Офіційні правила акції "BLACK WEEKEND"

1. Організатор Акції o Організатором Акції на замовлення ТРЦ «РайON» є ПрАТ «Агентство «Інфокон». Місцезнаходження Виконавця: 01001, м. Київ вул. Хрещатик, 46.

Читати далі
16.11 2017

Поринь у мистецтво монотипії разом з нами!

А ви знаєте що таке монотипія? Це напрочуд цікавий вид мистецтва, який повністю не контролюється художником. Фарби самі обирають як будуть себе поводити. А все тому, що, монотипія створюється за допомогою нанесення фарб у хаотичному порядку на будь-яку плоску поверхню, після чого малюнок стискають ще одним плоским предметом. Це може будь що, навіть звичайний картон або аркуш паперу. В результаті виходить дивовижна ілюстрація з унікальним поєднанням кольорів, яку художник може по бажанню доповнити особистими штрихами.

Читати далі
16.11 2017

Паперова пластика: як оживляти картини

Ірина Подолян, вчителька із 18-річним досвідом, навчала дітей оживляти картини за допомогою паперової пластики в ТРЦ РайON в рамках проекту «Cool school! І ніякого навчання». А також ділилася порадами – як зберігати дитячі роботи, реагувати на помилки, не створювати гіперопіку для дитини та допомагати їй розвинути індивідуальність.

Читати далі
09.11 2017

Cool School в ТРЦ "РайON" запрошує на осінні емоції

11 листопада "Cool School! І ніякого навчання" в ТРЦ "РайON" запрошує на новий творчий майстер-клас "Паперові фантазії". Юні учасники разом з учителем Іриною Подолян фантазуватимуть і створюватимуть з паперу різні осінні образи, явища та емоції.

Читати далі
08.11 2017

Козаки та меценати: кого поважають?

Як комп’ютерні та настільні ігри й уроки літератури допомагають вивчити історію? Які історичні постаті викликають повагу у наших учнів та чому грати в танчики буває навіть корисним для школярів? Марія Марченко, вчитель історії спеціалізованої школи №207, в ТРЦ РайON в рамках проекту «Cool school! І ніякого навчання» провела незвичайну артистичну подорож сторінками.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!